Menü

Teknik Hizmetlerimiz

14 Yıllık Birikim ile Mobilya Makinaları sektöründeki tecrübelerimizle, doğru ve güvenilir çözüm ortağınız olmak için,

2011’deki yeni yapılanması ile YMS olarak yeni ve  ikinci el makina satışı ,yedek parça tedarik  teknolojileri hizmeti etmekteyiz .

2018 yılında YMSAVM olarak kurdugumuz e ticaret sitsi ile sizlere yeni ve ikinci el makina satışı ,

yedek parça tedariği sistemimizle yeni yüzümüzle sizlere hizmete devam etmekteyiz.


Yılların birikiyle tecrübeli teknik servis, verdiğimiz servis ve teknik hizmet, yedek parça italatı ve üretimi desteği, farklılığımız.

YMS, yıllardır teknikservis kadrosu ile, teknik hizmet ve satış sonrası servis alanında ayrıcalıklı bir firma olma özelliğini taşır.

Uzun yılların vermiş olduğu birikim ve farklı hizmet anlayışı sayesinde başarılı servis hizmetleri sunar ve bunun devamını

sağlamak amacı ile yeniliklere açık kalarak yatırımlarını sürdürür.YMS, servis anlayışını kişilere bağımlı kılmakla ve sadece söylemlerde en iyi olmakla yetinmez.

Yedek parça desteği, devamlılığı, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi hedefler ve bu doğrultuda sizlerin katkıları ile hedeflerine yön verir.

Siz bu sektördeki eksikleri bildidiniz biz tamamlamaya çalıştık .


Teknik servis hizmeti vermekte olduğumuz makine  gruplardan bir kısmı:

Panel ebatlama:  SCHELLİNG: S, FH 4,6,8  HOLZMA :hpp,hpl,angular   SELCO: WNT , WN, WNA,EB SK ; HOLZ-HER , SCM , GİBEN, GABBİANNİ, MAYER  VS:


Kenar bantlama makinaları: IMA , HOMAG , BIESSE , IDM ,STEFANİ , HOLZ-HER VS;


CNC işlem merkezleri: WEEKE ;bp , baz, bof, wenture, bhx ; ROVER cnc   skipper BUSELLATO: SCM : ALBERTİ : VS


Delik makinaları, Kalibre zımpara makinaları, Boya makinaları, Presler ve daha bir çok makinaya hizmet vermekteyiz. Zaman sınırı olmaksızın bize ulaşabilirsiniz.


Sizlere daha iyi hizmet vermek için sizin yönlendirmeniz ile spindle motor tamiri yaptıgımız motorlar 

hsd spindle motor tamiri ,hiteco spindle motor tamiri ,morbidelli spindle motor tamiri,intermac spindle motor tamiri ,biesse spindle motor tamiri ,cms spindle motor tamiri ,homag spindle motor tamiri ,weke spindle motor tamiri 


Bu site      ile hazırlanmıştır.