Menü

Spindle Motor Tamir Ve Bakımı

Firmamıza Tadilat amaçlı için gelen Spindel motorlar,  Marka, Model ve Üretim Numaraları ile kayıt işlemleri yapılır. Kaydı Tamamlanan her bir motor için ayrı ayrı arıza teşhisi çıkartılır. Arıza teşhisi Mekanik – Elektrik – Elektronik olarak ayrı testlere tabi tutulur. Mekanik ( salgı,boşluk,vb.) Elektrik ( Yüksek gerilim testleri) Elektronik ( encoder , basınç ölçer , akış kontrol vb) testler yapılarak kayıt altına alınır. Spindel demontaj işlemi yapılırken , sökülen her bir parça markalanarak ve resimlenerek sökülür.

Yapılan arıza teşhisi sonrası müşteriye ayrıntılı ve resimlerle desteklenen, arızanın oluş nedenlerini, uygulanması gereken çalışma prosedürleri ve fiyat bilgisini içeren Servis Raporunu göndermekteyiz. Akabinde müşteri onayı ile tadilat işlemi başlar ve servis raporunda belirtilen süre zarfında tadilat işlemi bitirilerek müşterimize kargo ulaştırılmaktadır.

 Firmamızca Yapılan her işlem için kullanıcı hataları hariç olmak kaydı ile 6 (altı) Ay garanti dahilindedir. 


 spindle motor tamiri yaptıgımız motorlar 

hsd spindle motor tamiri ,hiteco spindle motor tamiri ,morbidelli spindle motor tamiri,intermac spindle motor tamiri ,biesse spindle motor tamiri ,cms spindle motor tamiri ,homag spindle motor tamiri ,weke spindle motor tamiri ,ibag spindle motor tamiri Bu site      ile hazırlanmıştır.